NAŠI HOSTÉ

FOTOGALERIE NAŠICH SPOKOJENÝCH HOSTŮ

Slečna Nikol Moravcová se svým nastávajícím manželem si k nám přišli odpočinout od shonu a příprav jejich svatebního dne. Jsme velmi rádi, že se jim u nás líbilo a bylo nám velkou ctí se postarat o jejich pohodlí a soukromí při relaxování v našem wellness.

Jistě nezapomenutelné překvapení pro svého přítele Antonína Hodana připravila slečna Karolína Machová. Jeho narozeniny spolu přišli oslavit k nám. Jsme rádi, že si vybrali Relax Tiffanys pro strávení příjemných chvil odpočinku v tento pro ně výjimečný den.

Být rodiči je velmi náročné každodenní poslání.  Paní Denisa Kubánková s manželem si našli čas a přijeli si k nám odpočinout od  rodičovských povinností. Děkujeme jim, za jejich návštěvu. Jsme rádi, že jsme přispěli k dokonalosti jejich odpočinku. 

Intimní atmosféra Relax Tiffanys spa je ideálním místem pro oslavu výjimečného dne. Slečna Martina Fialková se svým přítelem si přišli  užít slavnostní večer v den výročí jejich vztahu.

Tělo sportovkyně potřebuje také dostatek odpočinku. Ten si do Relax Tiffanys přišla užít také slečna Natálie Karlova se svou kamarádkou.  Děkujeme jim za jejich návštěvu!

Nádherná a úspěšná herečka a modelka Barbora Mottlová si je dobře vědoma toho, že krása není zadarmo. Vyžaduje peči o tělo a pravidelný odpočinek a relaxaci ve wellness.

Relax Tiffanys
© 2018 Tiffany’s Relax Wellnes & Spa